Шановні студенти групи 2-АТ!
Розпочинаємо вивчення нової, цікавої та корисної дисципліни "Астрономія".
Метою курсу є: формування
загальнокультурної компетентності, наукового світогляду та основ системи знань
про методи й результати вивчення законів руху, фізичної природи, еволюції
небесних тіл та Всесвіту в цілому.
Основне завдання дисципліни:
знати:
— лічбу часу й календарі, орієнтуватися на
місцевості за допомогою небесних світил, вміти пояснювати явища добового й
річного руху небесних тіл;
— які небесні тіла
складають Всесвіт і чим вони відрізняються (планети, планетні системи, зорі,
скупчення зір, галактики, скупчення галактик), знати в загальних рисах про
походження Сонячної системи та Всесвіту;
— якими засобами
ведуться астрономічні дослідження з поверхні Землі та за межами земної
атмосфери;
— розрізняти “астрономію” й
“астрологію”; розуміти, що астрологія є реліктом історії розвитку цивілізації
і її принципи науково не обґрунтовані;
вміти:
— розуміти причини сонячних
і місячних затемнень, появи комет і метеорів, знати будову Сонячної системи;
— розрізняти “астрономію” й
“астрологію”; розуміти, що астрологія є реліктом історії розвитку цивілізації
і її принципи науково не обґрунтовані;
— пояснювати сутність фізичних
процесів, які протікають в певних астрономічних об’єктах.
Комментариев нет:
Отправить комментарий