воскресенье, 17 января 2016 г.


Шановні студенти групи 2-АТ!
Розпочинаємо вивчення нової, цікавої та корисної дисципліни "Астрономія".
Метою курсу є: формування загальнокультурної компетентності, наукового світогляду та основ системи знань про методи й результати вивчення законів руху, фізичної природи, еволюції небесних тіл та Всесвіту в цілому.
Основне завдання дисципліни: 
               знати:
—  лічбу часу й календарі, орієнтуватися на місцевості за допомогою небесних світил, вміти пояснювати явища добового й річного руху небесних тіл;
—  які небесні тіла складають Всесвіт і чим вони відрізняються (планети, планетні системи, зорі, скупчення зір, галактики, скупчення галактик), знати в загальних рисах про походження Сонячної системи та Всесвіту;
— якими засобами ведуться астрономічні дослідження з поверхні Землі та за межами земної атмосфери;
— розрізняти “астрономію” й “астрологію”; розуміти, що астрологія є реліктом історії розвитку ци­вілізації і її принципи науково не обґрунтовані;
вміти:
— розуміти причини сонячних і місячних затемнень, появи комет і метеорів, знати будову Сонячної системи;
— розрізняти “астрономію” й “астрологію”; розуміти, що астрологія є реліктом історії розвитку ци­вілізації і її принципи науково не обґрунтовані;
                — пояснювати сутність фізичних процесів, які протікають в певних астрономічних об’єктах.
 

Комментариев нет:

Отправить комментарий